رده محصول
Call us on
+86-523-83785609
If you have any questions, please contact us
GO >>

میلگردهای فولادی ضد زنگ

میلگردهای فولادی ضد زنگ

316 میله فولاد ضد زنگ دور سطح unpolished (میل)، هادي شده است، دیدار انجمن آمریکایی برای تست و مواد بین المللی ASTM A276 و toler استاندارد است

Features

در آن جهان معروف استیل دور نوار تولید کنندگان، CHUANGYI یکی از قابل اطمینان ترین است. میله های عمده فروشی ارزان استیل از کارخانه ما خوش آمدید.

316 میله فولاد ضد زنگ دور سطح unpolished (میل)، هادي شده است، دیدار انجمن آمریکایی برای تست و مواد بین المللی ASTM A276 مشخصات و تحمل استاندارد. فولاد ضد زنگ 316 درجه مقاومت خوردگی بهتر از یک زبان 304 استیل، به ویژه در محیط های دریایی با توجه به محتوای نیکل بالاتر و افزودن مولیبدن را فراهم می کند. حرارت فولاد ضد زنگ 316 است به طور معمول nonmagnetic و سرد می تواند به افزایش سختی و استحکام آن در حالی که حفظ بسیاری از آن formability کار می کرد. مواد نرم شده بوده است، روش گرم کردن و خنک کننده فلزی برای تغییر خواص آن مانند formability و سختی آن را افزایش و یا کاهش قدرت خود پس از آن شکل داده شده است.

فولاد ضد زنگ آلیاژ آهن با مقاومت به رنگ آميزي و سایش، در بسیاری از محیط های که در آن فولاد به طور معمول تنزل می باشد. ترکیب شیمیایی هر درجه ایجاد ساختار دانه است که سقوط به یکی از کلاس های پنج: حرارت و دورو و ferritic، سايش، و سخت شدن رسوب. کلاس حرارت شامل نمرات ترین formable، weldable و مقاوم در برابر خوردگی فولاد ضد زنگ, اما آنها می تواند گرمای درمان. طبقه دوبلکس مقاومت بالا در برابر خوردگی و کلرید خوردگی تنشی را ارائه می دهد. دوبلکس درجه حرارت قابل درمان و تقریبا دو برابر به عنوان قوی به عنوان درجه حرارت دارد. کلاس ferritic حاوی نمرات نسبتا formable و مقاوم در برابر خوردگی نسبت به دیگر کلاس های فولاد ضد زنگ، اما آنها می تواند گرمای درمان. کلاس سايش شامل برخی از نمرات سخت ترین و قوی ترین فولاد ضد زنگ است که همچنین ارائه مقاومت در برابر خوردگی خفیف، سختی و formability خوب. نمرات سايش می تواند گرمای درمان. سخت شدن رسوب (PH) کلاس می تواند درمان پس از ساخت به دستیابی برخی از بالاترین رتبه بندی سختی فولاد ضد زنگ حرارت.

استحکام کششی به استحکام کلی مواد را نشان می دهد اوج استرس قبل از معافیت های آن می تواند آن را تحمل است. مقاومت به خوردگی مواد توانایی برای جلوگیری از خراب شدن ناشی از اتمسفر و رطوبت یا رسانه های دیگر را توضیح می دهد. مقاومت نشان می دهد توانایی برای جلوگیری از آسیب های سطحی ناشی از تماس با سطوح دیگر. چقرمگی توصیف مواد توانایی جذب انرژی قبل از شکستن در حالی که سخت (که معمولا به عنوان دندانه سختی اندازه گیری) توصیف آن مقاومت در برابر تغییر شکل دائمی سطح. Formability نشان می دهد چگونه به راحتی مواد برای همیشه شکل. ماشینکاری را توضیح می دهد چگونه به راحتی آن می توانید برش، شکل، به پایان رسید، و یا در حالی که فرم مشخص توانایی جوش داده شود در غیر این صورت، ساخته شده بوسیله ماشین. مغناطیس چقدر مواد دفع توسط یا به آهنربا جذب مشخص.

Hot Tags: ضد زنگ فولاد دور نوار، تولید کنندگان میله فولاد ضد زنگ، کارخانه ارزان
محصولات مرتبط
E-mail to us
اگر هر پرس و جو در مورد نقل قول و یا همکاری لطفا به ما ایمیل و یا استفاده از فرم زیر پرس و جو. نماینده فروش ما شما را در عرض 24 ساعت تماس بگیرید. با تشکر از شما برای منافع خود را در محصولات ما.
رده محصول
To learn more, please click into each category ...
Chuangyi محصولات فلزی شرکت با مسئولیت محدود