اخبار
Call us on
+86-523-83785609
If you have any questions, please contact us
GO >>
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

کابلهای استیل استفاده می شود برای حفاری نیازهای در حال تغییر

همانطور که پیشرفت های فن آوری صنعت نفت، بهره برداری از حفاری و تولید را به تدریج افزایش می یابد، بسیاری از چاه های نفت همه هسته طناب سیم فولادی در استفاده از طول عمر کوتاه تر از بوده است در گذشته قادر به شرایط امروز است را منعکس است.

در همین حال، کنف هسته نیز رخ داده است در استفاده از طناب سیم فولاد ضد زنگ، طناب سیم فولادی رئیس است استفاده از آسیب ساختاری و سیم شکسته می پوشند. تاثیر افزایش بار سرعت را افزایش می دهد به خوبی، خم شعاع برای محدود کردن شرایط هسته طناب سیم فولادی برای مقابله با مشکل بوده است. این بار طناب سیم فولاد ضد زنگ با هسته فلزی شروع به رفتن به نفت حفاری مناطق، به تدریج جایگزین Ma توپودری طناب سیم فولاد ضد زنگ، در گذشته استفاده می شود.

در مورد سازه، طناب سیم فولاد ضد زنگ با هسته فولاد فیبر چگالی فلز هسته افزایش 17 ٪، در مقایسه با آخرین نیروی بزرگ تحت قدرت قادر به دیدار با الزامات ایمنی. به دلیل کابلهای استیل با هسته فلزی مقاومت به شعاعی فشار بالاتر در حفاری و تولید در زمینه استفاده آسان در نیست زخم را در تراز وسط قرار دارد، تغییر شکل رخ می دهد. به علت کشیدگی کوچک، فولاد ضد زنگ کابلهای با هسته فولاد نیروی کشیدگی و علت کمتر اصطکاک بین طناب خود را به طور متوسط طول عمر حدود 1.2 است ~ 1.3 بار فیبر هسته طناب فولادی ضد زنگ سیم.

رده محصول
To learn more, please click into each category ...
Chuangyi محصولات فلزی شرکت با مسئولیت محدود