اخبار
Call us on
+86-523-83785609
If you have any questions, please contact us
GO >>
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

طناب فولادی ضد زنگ S دلیل

استفاده صحیح از طناب فولادی ضد زنگ این است که اطمینان حاصل شود که زندگی تضمین مهم، طناب از جنس استنلس استیل و در روند کاربرد عملی، طناب سیم فولادی ضد زنگ به دلیل بی دقتی اپراتور، هیچ عملیات استاندارد ناشی از استفاده از خستگی سیم طناب، در نتیجه یک خطر امنیتی خاص است. در اینجا، چوانگ یی برای همه، به دو دلیل زیر است:

اول خمش خم، سیم طناب فولادی ضد زنگ بارها و بارها از سیم طناب از جنس استنلس استیل، خم شدن یا خرد شدن حلقه، خم شدن زیاد، طناب سیم فولادی ضد زنگ آسان، خستگی سیم فولاد، کاهش سختی، سرانجام منجر به شکستن سیم. و سیم خراشیده شکسته در خم شدن شدید از سیم بیرونی ظاهر می شود. به طور معمول، ظهور سیم خراشیده خم شده به این معنی است که سیم طناب از جنس استنلس استیل در حال حاضر نزدیک به استفاده از اواخر است. نتایج نشان می دهد که عمر خستگی خمشی سیم طناب فولادی ضد زنگ به نسبت نسبت D / D (یعنی نسبت قطر D رول و قطر سیم طناب) نزدیک است، سیم طناب فولادی ضد زنگ ایمنی فاکتور و ساختار طناب نسبتا نزدیک است.

دوم، تنش، تنش و ارتعاش ناشی از خستگی، طناب فولادی ضد زنگ سیم طناب از فولاد ضد زنگ در شروع و شروع ترمز، سیم طناب همراه قبل و بعد از بار، تنش کششی باعث خستگی فلز می شود. علاوه بر این، سیم طناب فولادی ضد زنگ اغلب به اعوجاج منتهی می شود و ارتعاش همچنین باعث خستگی می شود. اصل آسیب خستگی تحت عمل استرس است، اولین سطح سیم فولاد خوب به علت انواع لغزش برای تشکیل ترک، سیم طناب از فولاد ضد زنگ و سپس نوک کرک تحت اثر استرس برشی تغییر شکل پلاستیک تکرار شده، به طوری که انتشار کرم تا شکستگی. خستگی ناشی از سیم شکسته به طور کلی مسطح، عمدتا در سطح سیم و بسیار منظم است.

حمل و نقل: بارگیری طناب را می توان برای استفاده از طناب طناب طناب سوراخ یا لوله های فولادی به سوراخ محور، سپس طناب دست و پنجه نرم مجموعه در هر دو انتهای لوله، از بالا به طور مستقیم رول پایین، طناب فولاد ضد زنگ ممنوع است شما باید از انتقال بهار به آرامی با کشیدن پایین یا با جرثقیل حلق آویز، دست زدن به زمین، اگر شما نیاز به نگه داشتن حمل، به طور مستقیم از سطح طناب نخورید، به طوری که باعث ایجاد سطح طناب خرد کردن حمل و نقل از راه دور نیاز به پوشش پوشش، سیم طناب از فولاد ضد زنگ برای جلوگیری از باران ناشی از خوردگی.

ذخیره روزانه: ذخیره سازی سیم طناب فولادی ضد زنگ، طناب سیم فولادی ضد زنگ باید در یک اتاق تهویه و خشک قرار داده شود تا از نور مستقیم خورشید و پخت هوای گرم جلوگیری شود؛ مانند باید در خارج باشد، باید در زمین بالاتر قرار گیرد، پوشش داده شده با پوشش باران. طناب سیم فولادی ضد زنگ زمین بالاتر از ارتفاع کلی 300mm و یا بیشتر قرار دهید.

و به عنوان یک طناب سیم کشی، اگر اشیاء حلق آویز در هوا باقی بماند، شما نمی توانید از یک طرفه در سیم طناب استفاده کنید، زیرا سیم طناب تمایل خود را به سست کردن و معکوس کردن، سیم طناب از فولاد ضد زنگ آن را به اشیاء در چرخش هوا،

به عنوان طناب طناب کابل استفاده می شود، سیم طناب از فولاد ضد زنگ که فقط برای کشش استفاده می شود، می تواند یک طرفه در اطراف سیم طناب را انتخاب کنید؛ طرز سیم طناب بار، بهترین انتخاب طناب سیم فلزی را تحمل می کند، زیرا عملکرد بهتر است.


رده محصول
To learn more, please click into each category ...
Chuangyi محصولات فلزی شرکت با مسئولیت محدود