اخبار
Call us on
+86-523-83785609
If you have any questions, please contact us
GO >>
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

عملکرد با کیفیت طناب از جنس فولاد ضد زنگ

در تولید سیم طناب فولادی ضد زنگ، طناب سیم فولادی ضد زنگ، پس از تغییر شکل یک مرحله بسیار مهم است، پس از تغییر شکل طناب یا سیم طناب از جنس استنلس است، پس از تغییر شکل تغییر شکل تغییر به بیشتر تغییر شکل. به این ترتیب، طناب سیم فولادی ضد زنگ شما می توانید عملکرد بدون شل را به دست آورید، بلکه ساختار طناب فولادی ضد زنگ از طناب فولادی ضد زنگ و مستقیم و فولاد ضد زنگ سطح سیم صاف و به همین ترتیب با کیفیت بالا را افزایش می دهد.

پس از تغییر شکل طناب، عمدتا فشار سیم پس از طناب از طریق تغییر شکل عمودی و افقی چند کاناله غلتک برای صاف کردن خم شدن مکرر.

سیم طناب فولادی ضد زنگ پس از تغییر شکل، سیم طناب از جنس استنلس استیل علاوه بر فشار سیم طناب از جنس استنلس استیل پس از عمودی خم شدن عمودی غلتک فشار عمودی افقی چند کاناله، بلکه طناب سیم فولادی ضد زنگ از طریق یک جفت غلتک اندازه می تواند فشرده سازی، اثر اندازه گیری.

در سال های اخیر، با افزایش سطح تحقیقات و توسعه مداوم صنعت و فناوری چین، دامنه استفاده از سیم طناب فولادی ضد زنگ به تدریج گسترش می یابد و گسترش می یابد. طناب سیم فولادی ضد زنگ در بسیاری از صنایع سیم طناب از فولاد ضد زنگ به تدریج سیم فولادی کم کربن را به عنوان یک تجهیزات مهم برای ساخت و ساز جایگزین کرد. در زیر Yasheng برای همه به طور خاص در مورد استفاده از سیم طناب فولادی ضد زنگ صحبت کنید.

1، در صنایع شیمیایی، کود، فیبر شیمیایی طناب از جنس استنلس استیل و دیگر تجهیزات تبدیل صنعتی، تجهیزات به روز رسانی در استفاده از طناب فولاد ضد زنگ؛

2، استفاده از طیف گسترده ای از الکترود از فولاد ضد زنگ و تعداد زیادی از اجزای فولاد ضد زنگ، چشمه ها، اتصالات و غیره، که در سیم طناب فولادی ضد زنگ استفاده می شود؛

3، لکوموتیو های الکتریکی، خطوط برق بر روی حلقه ها، تسمه طناب سیم کشی از جنس استنلس استیل و استفاده از چرخ طناب از طناب سیم، این سیم طناب فولادی ضد زنگ به مناطق توسعه یافته است؛

4، در گذشته از طیف وسیعی از شبکه های صنعتی نایلون استفاده می کرد و در حال حاضر بخش قابل توجهی از سیم طناب از جنس استنلس استیل جایگزین شده است. سیم طناب از جنس استنلس استیل به عنوان تولید حرفه ای داخلی از تولید کنندگان سیم طناب فولادی ضد زنگ، کاربردهای طناب فولادی ضد زنگ در راه آهن برق، صنایع دکوراسیون، صنایع کابل، صنایع ماهیگیری، صنعت سیم کشی فولاد ضد زنگ و صنایع موتور سیکلت و دیگر بخش ها دخیل بوده است.

با روند بلوغ مداوم و ثبات، طناب از جنس استنلس استیل به تدریج به زندگی روزمره مردم در تمام نقاط نفوذ کمک می کند. طناب از جنس فولاد ضد زنگ از توسعه اقتصادی چین از وضعیت کلی، استفاده از سیم طناب فولادی ضد زنگ ادامه خواهد یافت بسط دادن. Yasheng اصلی محصولات سیم طناب فولاد ضد زنگ، طناب نایلون پوشش داده شده، خالص محافظ مخفی با سیم طناب و محصولات دیگر، سیم طناب از جنس استنلس استیل و کیفیت عالی، عملکرد عالی

طناب فولادی ضد زنگ در زمینه بلند کردن همچنین دارای یک برنامه مهم است، اما به طور کلی ما می بینیم که صحنه در طناب استفاده از طناب فولادی ضد زنگ مکمل برخی از لوازم جانبی، طناب سیم طناب از جنس استنلس استیل و لوازم جانبی در تماس با سایش و پاره چگونه آن را حل کنیم؟

فولاد ضد زنگ برای هر کس برای مرتب کردن چند راهنمایی عملی، ما نگاهی به:

روش اول: مدت طولی طناب را ببرید، هر دو انتهای استفاده از کارت طناب محکم، به طوری که قلاب و طناب سیم از یک ریشه به سه لمس. پس از اضافه کردن قلاب و روش سیم کشی طناب منطقه، سیم طناب از فولاد ضد زنگ برای کاهش درگیری بین دو، پوشیدن، مفید برای افزایش عمر قلاب و طناب.

روش دو: شما همچنین می توانید یک لوله فولادی طولانی را بر اساس شکل سیم طناب در سیم پیچ تنظیم کنید. به طوری که تماس ظاهر فولاد و لوازم جانبی، لوازم جانبی تعمیر و نگهداری بازی و سیم طناب اثر سایش نیست. پوشش همچنین می تواند اطلاعات دیگر، سیم طناب از جنس استنلس استیل مانند شلنگ لاستیکی ضخیم، شلنگ فولادی با شلنگ فشار بالا استفاده می شود.

دو روش فوق برای اعمال سخت نیست، سیم طناب از جنس استنلس استیل می تواند باعث کاهش سایش سیم طناب از جنس استنلس استیل و لوازم جانبی شود. پوشیدن یکی از دلایل اصلی از بین بردن طناب از جنس استنلس استیل، کاهش سایش و پاره شدن، سیم طناب از جنس استنلس استیل و اعتقاد بر این است که عمر طول عمر می تواند تا حد زیادی گسترش یابد.


رده محصول
To learn more, please click into each category ...
Chuangyi محصولات فلزی شرکت با مسئولیت محدود