اخبار
Call us on
+86-523-83785609
If you have any questions, please contact us
GO >>
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

طناب فولادی ضد زنگ از زندگی خدمات

افرادی که از طناب فولادی ضد زنگ استفاده می کنند، سیم طناب از جنس استنلس استیل بیشتر امیدوار است تا طول عمر سیم طناب فولادی ضد زنگ را افزایش دهد، اما روشن نیست، اما اول از همه برای درک عوامل موثر بر زندگی از سیم طناب فولادی ضد زنگ به منظور تجویز داروهای مناسب. در بازرسی روزانه سیم طناب فولادی ضد زنگ، ما باید با توجه به استفاده از سیم طناب فولادی ضد زنگ، سیم طناب از فولاد ضد زنگ به منظور محافظت در برابر پدیده کاهش الاستیک، توجه بیشتری داشته باشیم. در بعضی از موارد (معمولا مربوط به محیط کار)، کشش طناب به طور قابل توجهی کاهش می یابد، و در صورت ادامه استفاده از عملیات، خطرات امنیتی زیادی را به همراه خواهد داشت.

1، فرایند تولید. طناب فولادی ضد زنگ از تعدادی از سیم پیچ فولادی ضد زنگ پیچ خورده ساخته شده است، سیم فولاد ضد زنگ و پیچ و تاب و کیفیت فرایند تعیین کیفیت سیم طناب از جنس استنلس استیل. سیم فولادی ضد زنگ معمولا از شمش فولاد با کیفیت بالا به دایره دیسک کوچکتر قطر گرم می شود و سپس پس از تکرار مکرر از قطر سیم فولادی ضدزنگ، کشیده می شود. سیم طناب از جنس استنلس استیل اگر کیفیت سیم فولادی ضد زنگ و روند پیچاندن را نمی توان تضمین کرد، لازم است که طول عمر سیم طناب فولادی ضد زنگ را کاهش دهد. بنابراین طناب فولادی ضد زنگ در فرآیند تولید ابتدا باید از کیفیت سیم فولادی ضد زنگ و پیچیدگی فرایند اطمینان حاصل شود، به طوری که کیفیت سیم فولادی ضد زنگ برای افزایش طول عمر سیم طناب فولادی ضد زنگ را تضمین می کند.

2، پوشیدن لباس پوشیدن به پوشیدن لباس خارجی و خارجی است. سایش خارجی عمدتا در طول استفاده از سیم طناب فولادی ضد زنگ و کف طناب و اشیاء دیگر ناشی از تماس سطح است، بنابراین کار واقعی باید بر روی سیم طناب از جنس استنلس استیل به طور منظم به منظور جلوگیری از وضعیت سایش یک جانبه، سیم فولاد ضد زنگ طناب تا آنجا که ممکن است تمام سایش سیم طناب فولاد ضد زنگ را. قطر سیم طناب از جنس استنلس استیل تنگ، بار شکست را کاهش دهید. سایش داخلی به طور عمده از طناب فولادی ضد زنگ از طریق رول یا قرقره است که بار عمدتا در طرف سیم طناب از جنس استنلس است فشرده و به دلیل خم سیم طناب فولادی ضد زنگ، سیم طناب فولادی ضد زنگ بین سیم فولادی مختلف بین نیرو، سیم پیچ فولاد ضد زنگ بین سهام و افزایش نیرو بین سهام، به طوری که سایش داخلی و پاره شدن طناب از فولاد ضد زنگ، زمانی که کار مکرر تمرکز نیروی، به طوری که سیم داخلی شکستن است. طول عمر سیم طناب فولادی ضد زنگ Senyuan بسیار کاهش یافته است.

3، سیم شکسته سیم پیچ خورده از طناب فولادی ضد زنگ به استفاده از سیم شکسته و استفاده از سیم شکسته تقسیم شده است، بنابراین "مقررات ایمنی معادن زغال سنگ" سیم طناب فولادی ضد زنگ را در تعلیق قبل و در استفاده از تست عملکرد Monofilament فراهم می کند. در استفاده از طناب سیم فولادی ضد زنگ به دلیل اینکه طناب سیم فولادی ضد زنگ در اطراف پیچ و تاب و یا پیچ و مهره پیچیده پیچیده، خم شدن متعدد، آسان برای ایجاد خستگی سیم فولاد، سختی کاهش می یابد، و در نهایت به سیم شکسته منجر شود. عوامل کیفیت کالای غیر تولیدی ناشی از حوادث ناشی از طناب شکسته و ارتقاء کار، سطح تحصیلات متفاوت است. طناب سیم فولادی ضد زنگ سیم خرد شده ناشی از خستگی به طور کلی در سمت بیرونی سیم با انحنای شدید رشته ها ظاهر می شود. خم شدن سیم خراشیده خستگی افزایش می یابد به عنوان بار افزایش می یابد و زاویه خم کاهش می یابد.

4، کشش طناب فولادی ضد زنگ، با پدیده های زیر همراه است:

الف

B. گسترش طناب سیم پیچ؛

C. همانطور که قطعات در برابر یکدیگر فشرده می شوند، فاصله بین سیم ها و رشته ها وجود دارد؛

د. پودر قهوه ای کمی در رشته طناب ظاهر می شود.

E. اگر چه شکسته نشده است، اما طناب را آسان نیست خم شدن و کاهش قطر به سادگی است که به دلیل سیم ساخته شده ناشی از بسیار سریعتر است. این وضعیت منجر به تغییر شکل ناگهانی در بار دینامیکی می شود، باید آن را بلافاصله دور ریخته شود.


رده محصول
To learn more, please click into each category ...
Chuangyi محصولات فلزی شرکت با مسئولیت محدود