اخبار
Call us on
+86-523-83785609
If you have any questions, please contact us
GO >>
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

سیم طناب فولادی ضد زنگ دارای بسیاری از کاربردهای

پیچ های فولادی ضد زنگ نیز نامیده می شود خطوط اسلحه سرد فولاد ضد زنگ، عمدتا مورد استفاده برای انواع اتصال دهنده، از جمله قطعات مکانیکی، برنامه های کاربردی الکترونیکی طناب از فولاد ضد زنگ و دیگر اجزای سازنده. با توجه به مواد مختلف، می تواند خواص ضد خوردگی و خواص مکانیکی مناسب باشد. جعل سرد برای به دست آوردن شکل بهتر، کیفیت بالا را انتخاب کنید. مواد مناسب سیم به ویژه برای استفاده از موضوع پیچ فولاد ضد زنگ بسیار مهم است: سختی سیم پیچ فولاد ضد زنگ ناشی از اهداف مختلف آنها، سیم پیچ فولاد ضد زنگ به طور کلی به عنوان یک پیچ کوچک در زندگی استفاده از کالاها استفاده می شود، بلکه برای پیچ های خودرو، پیچ های فشرده، به طور گسترده ای در زندگی عادی استفاده می شود.

انواع پیچ های فولادی ضد زنگ: ظاهر مشخصات، طناب سیم فولادی ضد زنگ خط کلی به طور کلی به خط بهار مات و موضوع روشن، پیچ سخت موضوع سختی موضوع روشن از سختی بالا، می توان برای حلق آویز با خط استفاده می شود، به طور کلی مورد استفاده ظاهر مورد نیاز نیست بالا و الزامات الاستیک از محصول نسبتا بالا است. کاغذ سازی، اسید اسکولیک، سیم ضد زنگ سیم کشی طناب و سایر تجهیزات تولید؛ عکاسی، صنایع غذایی، امکانات مناطق ساحلی، طناب، میله های CD، پیچ و مهره ها، آجیل ها. پیچ های فولادی ضد زنگ نیز نامیده می شود خطوط اسلحه سرد فولاد ضد زنگ، عمدتا مورد استفاده برای انواع اتصالات، مانند قطعات مکانیکی، برنامه های کاربردی الکترونیکی و اجزای دیگر. با توجه به مواد مختلف، می تواند خواص ضد خوردگی و خواص مکانیکی مناسب باشد. جعل سرد برای به دست آوردن شکل بهتر، طناب از جنس استنلس استیل با کیفیت بالا را انتخاب کنید. مواد مناسب سیم مخصوصا مهم است.

ترکیب و نسبت این فولاد ضد زنگ عملکرد بالا فولاد ضد زنگ: 08.08٪ -0.15٪ C؛ 0.01٪ -0.60٪ Si؛ 0.02٪ -0.60٪ Mn؛ 0.01٪ -0.03٪ P؛ 0.002٪ 0.03٪ از S؛ 12 تا 14 درصد کروم؛ 0.8٪ تا 1.5٪ از Mo است Fe. روش آماده سازی شامل مراحل زیر است: پرداخت ذوب فولاد مذاب با توجه به ترکیب شیمیایی؛ نورد گرم آنیلینگ و ترشی برای خالی کردن دیسک فولادی ضد زنگ؛ پوشش ضد سرامیک سیم و طناب و خشک کردن؛ نقاشی سرد شستشو و خشک کردن با فعال کننده خنثی؛ خنک کردن؛ خستگی؛ پوشش و خشک کردن؛ کشیده شده به موضوع پیچ فولاد ضد زنگ. این باتری با مقاومت بالا در برابر خوردگی و محافظت از محیط زیست با استحکام فولاد ضد زنگ، با مقاومت بالا در برابر خوردگی، الاستیسیته و چقرمگی بالا. روش های آماده سازی و تکنولوژی پیشرفته و هزینه های تولید ساده و کم.

سیم فولادی ضد زنگ نیز می توان از سیم فولادی ضد زنگ، سیم فولاد ضد زنگ سیم طناب، یوان پلاستیکی، اما با سیم طناب فولادی ضد زنگ نامیده می شود. همانطور که از نامش پیداست، دو نوع سیم بهار و پیچ پیچ وجود دارد: پیچ پیچ عمدتا برای پیچ استفاده می شود، و سیم بهار استفاده می شود برای انجام بهار و یا سایر الزامات محصولات سخت افزاری الاستیک. دیگران مانند خطوط روشن، خط عقب نشینی هیدروژن، خطوط الکترولیز طناب فولادی ضد زنگ، خطوط پیچ و مهره محور نیز دارای مقاومت کششی 1500-2000 است.

سختی خط بهار به شرح زیر است: تمام نرم، 1/4 سخت، نیمه سخت، 3/4 سخت، کامل سخت، به خصوص سخت است. مشخصات طناب سیم: 7 * 1،6 * 12،7 * 7،7 * 19،17 * 39 و غیره. از همان خطوط مواد، میله ها، لوله ها، صفحات گران قیمت هستند، گران ترین برای 7 * 7 سهام.

سیم به طور کلی ساخته شده از فولاد کربن معمولی و فولاد کربن با کیفیت بالا است. سیم طناب از فولاد ضد زنگ با توجه به توزیع کاتالوگ فولاد و استفاده از سیم های مختلف، از جمله دیسک گرم نورد فولاد معمولی کم کربن، سیم فولادی با کیفیت بالا از فولاد کربن، سیم کربن سیم، خرد شده و خرد شده سیم، سیم طناب با سیم میله، و همچنین میله های سیم فولادی ضد زنگ و غیره.


رده محصول
To learn more, please click into each category ...
Chuangyi محصولات فلزی شرکت با مسئولیت محدود