اخبار
Call us on
+86-523-83785609
If you have any questions, please contact us
GO >>
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

تجهيزات فولاد ضد زنگ امن و مطمئن

لوله فولادی ضد زنگ دقیق امن و قابل اعتماد، حفاظت از سلامت و حفاظت از محیط زیست، کاربرد اقتصادی، دیوار نازک از خط لوله و جدید قابل اعتماد، جعبه های فولادی ضد زنگ ساده و راحت راه برای موفقیت در توسعه روش اتصال به آن را بیشتر مزایای غیر قابل جبران از لوله های دیگر ساخت برنامه کاربردی بیشتر خواهد بود آینده نگر، چشم انداز خوب است.

با احداث ساختمان های مسکونی شهری، عمومی و امکانات توریستی در چین، الزامات جدید برای تامین آب گرم و تامین آب خانگی مطرح شده است. تقلب های فولادی ضد زنگ به طور خاص، مردم توجه بیشتری به مشکلات کیفیت آب می دهند، نیازمندی ها نیز افزایش می یابد. امروزه لوله های گالوانیزه لوله معمولی که به دلیل خوردگی آنها، تحت تاثیر سیاست های ملی، به تدریج از مرحله تاریخ خارج می شوند. در ساخت سیستم تامین آب، اتصالات فولادی ضد زنگ انواع لوله های پلاستیکی جدید و لوله های کامپوزیت نیز فقدان درجه های مختلفی است که به طور کامل با نیازهای سیستم تامین آب و وضعیت آب آشامیدنی و کیفیت آب سازگار نیست الزامات.

در این زمینه، لوله فولادی ضد زنگ بیشتر برتر است، به خصوص ضخامت دیوار فقط 0.6mm ~ 1.2mm نازک دیواره فولاد ضد زنگ لوله ثابت در خانه و در خارج از کشور انجام مهندسی عمل بهترین عملکرد سیستم آب جدید، انرژی صرفه جویی و محیط زیست دوستانه یکی از لوله، همچنین یک لوله آب بسیار رقابتی است. لوله های فولادی ضد زنگ در کیفیت سیستم های آب آشامیدنی، سیستم های آب گرم، و همچنین ایمنی، سلامت در سیستم تامین آب، با ایمنی و قابل اعتماد، حفاظت از سلامت و محیط زیست، ویژگی های اقتصادی و غیره از فولاد ضد زنگ استفاده می شود. بنابراین، ساخت لوله های آب در نهایت به دوران لوله های فلزی بازگشته است. علاوه بر این، با توجه به تجربیات کاربردی خارجی، تجهیزات فولادی ضد زنگ در لوله فلزی، لوله نازک بافته شده از فولاد ضد زنگ را برای بهترین عملکرد یکی از بهترین لوله ها مشخص کرد.

سیم طناب فولادی ضد زنگ عموما به استفاده از سیم فولادی ضد زنگ پیچ خورده از طناب سیم، مواد معمولا از فولاد ضد زنگ آستنیتی استفاده می شود، تسمه فولاد ضد زنگ است که، 304،316،316 ل و غیره.

طناب فولادی ضدزنگ فولادی دوبلکس فرایتیس در تحقیق و توسعه چین یک پیشرفت و موفقیت تقاضا برای این وضعیت را نشان داده است. طناب فولادی ضد زنگ علاوه بر کاربرد ویژه تجهیزات انتقال، بلکه در زمینه ساخت چین از ساختار یکپارچه یا دو کابل چین، ساختار دیوار و ساختار تزئینی به کار گرفته شده و سریعتر رشد می کند. در این زمینه، پیچ و مهره فولاد ضد زنگ بیشتر از استفاده از طناب سیم فولادی ضد زنگ تک رشته، انواع مانع با 12mm زیر ساختار 7 × 7 سیم طناب از جنس استنلس استیل. اخیرا تولید کننده های سیم کشی فولادی ضد زنگ داخلی ساختار یا مشخصات استاندارد GB / T9944-2002 "سیم طناب ضد زنگ" را در خارج از 35/7 × 7/7/50، 7 × 7 × 19-8، 0، 61 × 61 - 38mm، 6 × 36SW + IWR-50.8mm و 6 × K36SW + IWR-22، سفارشات طناب 24mm، تسمه های فولادی ضد زنگ نشان دادن ساختار طناب فولاد ضد زنگ، مشخصات نسبت به جهت تنوع.

در سال های اخیر، حفاظت از محیط زیست با مش سیم فولادی ضد زنگ در زمینه ساخت و ساز و دکوراسیون برنامه های کاربردی به طور گسترده تر و بیشتر، از جمله جاده ها، پارکینگ ماشین آلات Stainless Steel، هتل های مربع و بزرگ در اطراف پارتیشن هتل، راه پله ها و غیره. تمرین کاربرد آن به طور کامل حفاظت از محیط زیست طناب فولادی ضد زنگ تزئینی با خواص مواد عالی را نشان می دهد. مش سیم فولادی ضد زنگ با سبک وزن، قدرت بالا، انعطاف پذیری خوب، مقاومت در برابر ضربه، فولاد ضد زنگ تقسیم کششی، فولاد ضد زنگ تقسیم ساختار کلی از با دوام، خوش تیپ در ظاهر، عمر طولانی و دیگر مزایای. حصار برای بزرگراه حصار انعطاف پذیر است، نه تنها زیبا، مهربان، پیچ و مهره فولاد ضد زنگ بهتر از کاشی رنگ فولاد تولید ریل سخت، بلکه می تواند مقاومت، تقسیم انواع برخورد اتومبیل، کاهش میزان آسیب به حادثه.


رده محصول
To learn more, please click into each category ...
Chuangyi محصولات فلزی شرکت با مسئولیت محدود