اخبار
Call us on
+86-523-83785609
If you have any questions, please contact us
GO >>
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

طراحی و سلامت طراحی و ساخت فولاد ضد زنگ

طراحي و تجهيزات فولاد ضدزنگ و سلامت، استفاده مشتري در طول مدت استفاده از فرآيند تقلب، حتي برخي از مشكلات و حوادث ناشي از تجهيزات ضد زنگ فولاد را نيز برطرف مي كند، بدين ترتيب كه نحوه درست كردن و استفاده از تقسيمات و زنجيره هاي ضد زنگ بسيار مهم است؛ پیشنهادات:

1. ساخت جعل فولاد ضد زنگ باید استاندارد شود.

2. برای تقویت استفاده از مدیریت ایمنی زنجیر فولاد ضد زنگ، انجام مدیریت ویژه، استفاده اختصاصی، ذخیره سازی ثابت نقطه، بازرسی منظم، ضایعات به موقع از فولاد ضد زنگ، و انجام کار خوب در نگهداری و نگهداری زنجیر.

3. تقویت آموزش ایمنی به پرسنل فولاد ضد زنگ، تقویت کارکنان به تبلیغ ایمنی و آموزش، و همچنین افزایش کیفیت فنی ایمنی. نیازمند کاربر است که بتواند دانش فنی ایمنی پایه ای از جعل فولاد ضد زنگ را در اختیار داشته باشد. تسمه های فولادی ضد زنگ آشنا با عملکرد اساسی یا الزامات استفاده از تسمه های فولادی ضد زنگ، برای درک محاسبات مرکز جاذبه و مقدار لایه در محیط های مختلف استفاده ، کارشناسی ارشد روش بازرسی ایمنی و استاندارد قراضه زنجیر. تنها با تسلط بر این دانش ایمنی پایه، پیچ خوردگی فولاد ضد زنگ و استفاده از آن در عمل عملی می تواند ما را مطمئن از استفاده مناسب از جعل ضد زنگ فولاد برای اطمینان از ایمنی بالابر و بلند کردن.


در فرایند جابجایی، چگونه باید به طور موثر از حادثه جلوگیری کنیم؟

1. شاخه های زنجیر باید با طراحی مشابه با یک زاویه عمودی توزیع شوند. ترکیب چندگانه از سلنجرها نمی تواند از حداکثر زاویه جهت عمودی تجاوز کند.

2. زنجیر باید به درستی قرار گیرد و به طور ایمن متصل شود، پیچ و مهره فولادی ضد زنگ و رینگ باید بر روی بار نصب شده تا بار را می توان به عرض زاویه متعادل.

3. برای تقویت حفاظت، از لبه های تیز، اصطکاک و سایش استفاده کنید.

4. برای اجتناب از یک حادثه خطرناک، بار را نمی توان از زنجیر چرخید و یا از آن عبور کرد، به طوری که تعادل بار و ثبات باید حفظ شود.

جعل ابزار فولاد ضد زنگ اگر 304 ریشه مغناطیسی نیست و تنها 400 ماده مغناطیسی است. از آنجا که آن فریت است


300 سیستم متعلق به بدن آستنیت است. تقلب های فولادی ضد زنگ همچنین توجه داشته باشید که زنجیره ای بدون تخته مغناطیسی نماینده 304 فولاد ضد زنگ نیست، زیرا 201، 202 این ماده وجود دارد.


201، 202 مواد مطابق با استاندارد بین المللی نیکل محتوا باید 2 نیکل و 4 نیکل. اما داخلی همان نیست. 201 دارای سطوح مختلف نیکل مانند 0.3 نیکل 0.8 نیکل و 1 نیکل است. 304 محتوا 8 نیکل است. شما می توانید برخی از معجون ها را خریداری کنید. مهندسی استیل ضدزنگ 8 نیکل. شما همچنین می توانید طیف سنج را انجام دهید.


رده محصول
To learn more, please click into each category ...
Chuangyi محصولات فلزی شرکت با مسئولیت محدود