اخبار
Call us on
+86-523-83785609
If you have any questions, please contact us
GO >>
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

طناب سیم فولادی ضد زنگ بسیار ضروری است

در بسیاری از برنامه های کاربردی، بالای سیم طناب از جنس فولاد ضد زنگ نیاز به اتصال لوازم جانبی، و سیم طناب و لوازم جانبی ایمن راه اتصال برای استفاده امن خود را بسیار ضروری است، سیم طناب از جنس استنلس استیل، پس ما باید برخی از روش های خاص را به بالای اتصالات اتصالات سیم طناب فولادی ضد زنگ. در اینجا چند روش معمول برای انجام این کار وجود دارد:

(1) روش بافندگی.

در زندگی واقعی تولید، متداولترین روش اتصال، روش بافندگی است، با استفاده از حلقه آستین قلب شکل را برای شکستن سیم طناب فولادی ضد زنگ، سیم طناب از جنس استنلس استیل و پایان رشته سیم طناب را به بدن طناب، تکرار $ تعداد بار، و در نهایت گره خورده است و یا با سر به شدت به خط. در طول عملیات، سیم طناب از فولاد ضد زنگ طول تسمه کمتر از 20 برابر قطر طناب از جنس استنلس استیل برای اطمینان از استفاده امن نیست.

(2) کارت سر ثابت شده است.

سر یک وسیله خاص برای رفع طناب های استیل ضد زنگ است. در انتهای سیم طناب فولادی ضد زنگ ثابت، با استفاده از روش بافندگی برای حلقه آستین، حلقه را بچرخانید، سپس آن را بچرخانید. ثابت، با توجه به قطر سیم طناب فولادی ضد زنگ، باید با شماره مربوط Chuck مجهز شده است. سیم طناب قطر در 7mm 18mm باید با 3 چاک مجهز، 27mm 19 باید مجهز به 4 کارت سر، 28mm 37mm باید با 5 Chuck مجهز، سیم طناب فولاد ضد زنگ 38 باید با 6 هدر مجهز شده است. همچنین، برای اطمینان از اینکه استحکام کششی سر سیم کارت نباید کمتر از 80٪ از نیروی کششی کششی از طناب فولادی ضد زنگ باشد، سیم طناب از فولاد ضد زنگ بقیه باید با توجه به سیم طناب از جنس استنلس استیل استفاده شود.

(3) روش سرنگ آلیاژ.

اول از همه، پایان طناب سیم فولاد ضد زنگ مطابق با فشار واحد برای تقسیم، و هر رشته برای نجات سر. طول تقسیم می تواند از طول آستین آلیاژ تجاوز نمی کند، و سپس بالای سیم طناب خم شدن از سوراخ مناسب، طناب سیم فولادی ضد زنگ تمام رشته های طناب جداگانه وارد خط، مجموعه نهایی به Lussow مجموعه ای از تراکم می تواند باشد

(4) جفت قابل جدا شدن

استفاده اصلی از این روش آستین گوه است، طناب را می توان برای اتصال گوه با ساخت بعد از آن استفاده کرد. با این حال، این روش تنها می تواند نیروی کششی کششی طناب را حدود 90٪ تضمین کند.

در تولید سیم طناب فولادی ضد زنگ، طناب سیم فولادی ضد زنگ پس از تغییر شکل یک مرحله بسیار مهم است، پس از تغییر شکل رشته یا طناب سیم فولاد ضد زنگ پس از مرگ، پس از تغییر شکل تغییر شکل بیشتر برای از بین بردن استرس. به این ترتیب، می تواند عملکرد بهتر از شل را به دست آورد، بلکه ساختار سیم طناب فولادی ضد زنگ از طناب فولادی ضد زنگ فولاد ضد زنگ از طناب فولاد ضد زنگ خطی طولی و فولاد ضد زنگ سیم طناب سطح صاف و به همین ترتیب عملکرد کیفیت را افزایش دهد.

تغییر شکل عقب رشته ها عمدتا از طریق خم شدن مکرر و صاف کردن رشته ها است پس از فشار دادن فشار از طریق غلتک های عمودی و افقی تغییر شکل.

سیم طناب از فولاد ضد زنگ پس از تغییر شکل، علاوه بر خط پس از سیم طناب از جنس استنلس استیل برای چند کاناله عمودی افقی رول فشار خم شدن راست، سیم طناب از جنس استنلس استیل، بلکه طناب سیم فولاد ضد زنگ از طریق یک جفت غلتک اندازه، آن می تواند یک فشرده سازی، اثر اندازه را بازی کند.


رده محصول
To learn more, please click into each category ...
Chuangyi محصولات فلزی شرکت با مسئولیت محدود