در باره ما
Call us on
+86-523-83785609
If you have any questions, please contact us
GO >>
صفحه اصلی > در باره ما

Chuangyi فلزی محصولات شرکت با مسئولیت محدود در بزرگترین استیل شناخته baseDainan شهر Xinghua، Taizhou شهر، استان جیانگ سو، چین واقع شده است. یک شرکت خصوصی است که به وسعت 12000 متر مربع و متعلق به سرمایه ثبت شده از 28 میلیون یوان است. 142 کارکنان 6 نفر از جمله وجود دارد. امکانات خط مونتاژ Ourproduct در تولید محصولات تیتانیوم و فولاد ضد زنگ استفاده می شود که عبارتند از: ذوب گرم و نورد سرد، جعل، سیم، سیم wisting، مشت زدن، پیست اتومبیلرانی اره، و غیره.
محصولات اصلی ما عبارتند از: استیل سیم طناب طناب سیم گالوانیزه با پوشش پلاستیک طناب سیم و riggings; سیم استیل سیم بهار سيم انتشار هیدروژن و دیگر سری سیم استیل; میله زاویه فولاد ضد زنگ استیل دور نوار مربع نوار استیل, استیل تخت نوار و پروفیل استیل دیگر; تیتانیوم مواد و محصولات.
سال، آن را به مقیاس های استراتژیک با یکپارچه سازی وحدت علم و تکنولوژی تولید و تجارت، وحدت matedal خام و محصولات، وحدت بسته بندی هنری درمان سطحی و تولید که یک پایه محکم برای توسعه شرکت گذاشته شده آمده است.
شرکت ما این است که در همکاری نزدیک با شرکت های بسیاری در خانه و خارج از کشور است. فروش محصولات به کشورهای خارجی و بازار ما پایدار است. با توليد سالانه فولاد ضد زنگ محصولات تا 2000 تن و تیتانیوم محصولات بیش از 150 تن شرکت ما جلو در بازار داخلی است. محصولات ما با کیفیت عالی و قیمت خوب است که مورد استفاده در نفت، شیمیایی، نساجی، وسایل حمل و نقل هوایی و ماهیگیری و معماری و دقت، و غیره هستند. مدیریت بر اساس استاندارد IS09001:2000 و م. است. جلسه customersand #39; نیاز هدف اول ما است و ما درمان ما کیفیت محصول مهم از زندگی ما. ما سعی می کنیم به مشتریان خود را با صداقت خدمت می کنند.

با سیستم های به طور فزاینده ای کامل. ما به تغییرات بازار شکل می گیریم. با (دائما ابداع محصولات جدید. ما قصد داریم فراتر از حد خود. با استفاده از دائما بهبود کیفیت andamp; شخصیت کارکنان ما. شرکت ما هستند ایجاد کیفیت LIFE.AS بالغ و LEVELHEADED) امروز. ما کامل متقاعد شده است که ما باید به وظیفه و توانایی ایجاد Eandquot است. CHUANCYIandquot; ERAI جدید

رده محصول
To learn more, please click into each category ...
Chuangyi محصولات فلزی شرکت با مسئولیت محدود